گروه مترجمین کاردان  
  بخش انگلیسی (English)
  صفحه اصلی
  زبانها
  موضوعات ترجمه
  زمان و نحوه ی تحویل
  نرخها و نحوه ی پرداخت
  سفارش ترجمه
 نرخها و نحوه ی پرداخت

خدمات ویژه ی تجاری و بازرگانی  |  محلی سازی تارنماهای اینترنتی  |  خدمات صفحه آرایی و گرافیکی  |  شرایط


هزینه ترجمه متون بر اساس موضوع مورد ترجمه و میزان تخصصی بودن آن بصورت کلمه ای (تعداد کلمات زبان مبدا) محاسبه میگردد.
 

  
متون عمومی (به ازاء هر کلمه بین 180 تا 250 ریال)
متونی است که  برای همگان قابل فهم بوده و برای فهمیدن آن نیاز به تخصص خاصی وجود ندارد، مثل مقالات درج شده در مجلات عمومی که مخاطبشان عموم افراد هستند. 
 
   متون نیمه تخصصی (به ازاء هر کلمه بین 250 تا 350 ریال)
متونی است که  لزوما برای متخصصین یک رشته خاص نوشته نشده است و ممکن است مخاطب آن باز هم همگان باشند ولی برای فهم آن فرد خواننده نیاز به آشنایی و میزانی از تبحر دارد مثل بروشور دوربین عکاسی یا فیلمبرداری، راهنمای استفاده از تلفن همراه (موبایل) و غیره.
 
   متون تخصصی (به ازاء هر کلمه بین 350 تا 450 ریال)
متونی است که صرفا برای متخصصین یک رشته ی خاص نوشته شده و درک کامل آن توسط افراد خارج از آن رشته تقریبا غیر ممکن است، مثل متون تخصصی پزشکی، فنی و مهندسی و غیره.

برای سفارشات بیش از 8000 کلمه بسته به حجم کار تخفیف نیز منظور خواهد گردید. لازم به ذکر است کلیه متون ترجمه شده توسط این گروه  قبل از ارسال برای مشتری از سوی ویرایشگران با تجربه مورد بازبینی و ویرایش قرار میگیرند. در صورتی که خواهان حذف خدمات ویرایش و غلط گیری باشید، هزینه ترجمه بین 20 تا 25 درصد کاهش خواهد یافت. بدیهی است در این حالت گروه مترجمین کاردان هیچگونه ضمانتی در برابر درستی متن ترجمه شده نخواهد داشت.
 
فرمت تحویلی ترجمه بصورت متن ساده  به شکل یونی کد و یا فایل ماکروسافت ورد و پی دی اف است. در صورتی که سایر فرمتها مد نظرتان باشد میتوانید به بخش صفحه آرایی و گرافیک مراجعه کنید که هزینه مجزای خود را خواهد داشت. 

(سفارش ترجمه)

  

كليه حقوق مادى و معنوى اين سايت محفوظ است.
 
مترجمین کاردان - 1378
Links | English